Programma

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor de komende twee weken. Klik op de  voor extra wedstrijdinformatie zoals het adres van het sportpark, kleedkamer- en veldindeling, wedstrijdnummer, scheidsrechter en eventueel de verzameltijd. Onderstaand wedstrijdprogramma bevat zowel competitie (co), bekerwedstrijden (be) als vriendschappelijke wedstrijden (vr). Of bekijk het programma met de scheidsrechter .

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 nov 19:30 RKEDO JO19-1 (zon) George st JO19-1 (zon)
2 dec 19:00 Zouaven (de) 18+1 RKEDO 18+1
2 dec 19:30 RKEDO 18+1 Rijp (de) 18+1
2 dec 20:00 RKEDO 18+1 Callantsoog 18+1
3 dec 8:45 VVS 46 JO7-1 RKEDO JO7-2
3 dec 9:00 RKEDO JO10-2 s.v. Enkhuizen JO10-2JM
3 dec 9:00 V.V. Bergen JO9-1 RKEDO JO9-1
3 dec 9:00 RKEDO JO9-2 Zouaven (de) JO9-2
3 dec 9:00 ST VV Egmond JO7-1 RKEDO JO7-1
3 dec 9:00 RKEDO Kabouters RKEDO Kabouters 2
3 dec 9:05 RKEDO JO7-2 Vrone JO7-1JM
3 dec 9:20 RKEDO JO7-1 Beemster JO7-1
3 dec 9:25 HSV Sport 1889 JO7-1 RKEDO JO7-2
3 dec 9:30 Sporting Andijk JO11-1 RKEDO JO11-1
3 dec 9:30 Victoria O JO8-2 RKEDO JO8-2
3 dec 9:45 Foresters JO14-2 RKEDO JO14-1
3 dec 10:00 DESS MO11-1 RKEDO MO11-1
3 dec 10:30 RKEDO JO10-1 Dynamo JO10-1
3 dec 10:30 RKEDO JO8-1 Oosthuizen JO8-2
3 dec 11:30 RKEDO JO12-1 Reiger Boys JO12-2
3 dec 12:00 RKEDO JO14-2 Koedijk JO14-2
3 dec 12:00 SEW JO12-1 RKEDO JO12-2
3 dec 12:00 RKEDO MO13-1 Beemster MO13-1 (9-tal)
4 dec 9:30 RKEDO 45+1 (zon) LSVV 45+1 (zon)
4 dec 9:30 RKEDO 3 (zon) RKEDO 4 (zon)
4 dec 9:30 RKEDO 5 (zon) Sporting S 2 (zon)
4 dec 9:30 Dynamo MO17-1 (zon) RKEDO MO17-1 (zon)
4 dec 11:30 RKEDO 2 (zon) Rijp (de) 3 (zon)
4 dec 11:30 RKEDO JO19-1 (zon) Always Forward JO19-1 (zon)
4 dec 11:30 RKEDO VR2 (zon) VVS 46 VR1 (zon)
4 dec 12:30 Victoria O VR1 (zon) RKEDO VR1 (zon)
4 dec 13:00 ST Vesdo/Sint Boys JO17-1 (zon) RKEDO JO17-1 (zon)
4 dec 14:00 Dynamo 1 (zon) RKEDO 1 (zon)
4 dec 14:00 RKEDO JO17-2 (zon) AFC IJburg JO17-2 (zon)
4 dec 14:00 RKEDO MO20-1 (zon) KSV MO20-1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!