Coordinatoren

Hieronder vindt u een overzicht van alle Technische jeugdcoördinatoren voor het seizoen 2020-2021. Als u vragen heeft dan kunt u de desbetreffende coördinatoren het beste contacten. Zij weten het meeste van de leeftijdsgroep af. Als u interesse heeft in één van de vacante posities dan kunt u contact opnemen met Max van der Gulik of Duncan Muskiet.


Functie Naam               E-mail Tel

Hoofd technische commissie

 

Bob Anthoniesse b.anthoniesse@quicknet.nl 06- 52 01 29 44

Technisch coördinator bovenbouw

O19 t/m O13

Richard Laan r.laan@tabijn.nl 06- 22 23 96 51

Technisch coördinator bovenbouw
O19 t/m O13

Leendert den Otter leendert.ldo@gmail.com 06- 83 33 39 96

Technisch coördinator onderbouw

O12 t/m O7

Stephan Reus
reusstephan@hotmail.com
 06- 21 20 25 19

Technisch coördinator onderbouw

O12 t/m O7

Angela Laan angelamaarten@ziggo.nl 06- 12 87 70 79

Voetbalscholing

Duncan Muskiet duncan1171@gmail.com 06- 30 32 06 48
Keeperstrainer Andre Boers andre.boers@kpnmail.nl 06- 41 63 32 50
Keepercoördinator  VACATURE duncan1171@gmail.com 06- 30 32 06 48
Uiitoernooien coördinator Martin van Eldert m.vaneldert@quicknet.nl 06- 51 26 79 03
Reus en Bark jeugdtoernooi coördinator Patricia Jonk jeroenpatricia@quicknet.nl 06- 13 50 20 11
Scheidsrechterscoördinator zaterdag Bob Harmse bob.harmse@quicknet.nl 06- 13 67 12 21
Jeugdvoorzitter Max van der Gulik mtcvandergulik@hotmail.com 06- 27 52 96 36
Hoofd jeugdopleiding Duncan Muskiet duncan1171@gmail.com 06- 30 32 06 48
Bestuurslid voetbal zaken Jan Schrekker j.schrekker@ziggo.nl 06- 53 22 75 83
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!