Cookie beleid RKEDO

De website van RKEDO is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Teamindeling seizoen 2023-2024

Onderstaand document bevat de definitieve teamindelingen voor het seizoen 2023-2024.  De TC behoudt zich het recht om later nog noodzakelijke aanpassingen te mogen doen.
INDELINGEN SEIZOEN 2023-2024            
  18-07-2023            
JO 19-1 11 x11   3-klasse hoog   JO 18-1 11 x 11  2-de klasse laag    
1. Siem Laan   1. Alex Timmer      
2. Finn Lenting   2. Max Muller      
3. Tijn schot   3. Bob van Schaik      
4. Thijs Feld   4. Jesper Overman      
5. Tigo lenting   5. Davey Vallies      
6. Sil Walburg   6. Indigo van Rouendaal      
7. Bas Laan   7. Jesper Berkhoff      
8. Morris Sleegers   8. Jan Beuling      
9. Robbert Peerenboom   9. Finn Braas      
10. Jelmer Schaap   10. Damian Kaldenbach      
11. Sep de Vos   11. Tom van Efferen      
12. Tom Kleiboer   12. Tygo Pronk      
13. Daan Leek   13. Thomas Leek      
14. Ciske Gieling   14. Diego van Schagen      
15. Levy Bos   15. Noel Vlaar      
16. Finn Boots            
               
               
JO 17-1 11 x 11  4-de klasse laag   MO17-1 11 x 11  2-de klasse      
1. Mike Konijn  disp.   1. Saartje Schiek      
2. Myron Smit   disp.   2. Evi de Boer      
3. Wessel Koning   3. Madelief Rus      
4. Mohamad AlSotari   4. Dayenne Konijn      
5. Teun Stam   5. Veerle Bos      
6. Puck Schouten   6. Floortje Schilder      
7. Cas Bruntink   7. Anniek van der Veer      
8. Jordy Braas   8. Xafiera van der Hulst      
9. Jesse Reindert   9. Lynn Vlaar      
10. Faas Oud   10. Yara Court      
11. Finn van der Heide   11. Brechtje Oud      
12. Teun Bakker   12. Jaimy Koevoets      
13. Jolan Moedig   13. Rinske de Vries  disp.      
14. Kick Geel   14. Senna Reinderts disp.      
               
               
JO 15-1 11x11 1-ste klasse   MO15  9x9 lage klasse      
1. Sander Dekker  disp.   1. Liz Braas      
2. Milan Weel  disp.   2. Zöe Bakker      
3. Dean Boots   3. Romy Schilder      
4. Jesse Dikstaal   4. Lise Pronk      
5. Kick Bakker   5. Ame van den Heuvel      
6. Kyan Hartgers   6. Noa Feld      
7. Ferron Bos   7. Sayra Akbal      
8. Mik Schot   8. Minke Lageveen      
9. Brent Poland   9. Nienke Marcus      
10. Tjeerd Schuitenmaker   10. Yente Court      
11. Gijs de Rooij   11. Lobke Laan      
12. Diesel Bos            
13. Gijs Kleiboer            
14. Fedde Geel            
15. Bram Reinds ( 1x 2 wk )            
               
               
MO13 9 x 9 lage klasse JO14-1 11 x 11  4-de klasse hoog    
1. Lisa Braas   1. Gido Klijn      
2. Luna Wever   2. Nando Spil      
3. Jolijn Korver   3. Maurits Konijn      
4. Evy Janssen   4. Tygo Dikstaal      
5. Milou Laan   5. Ruben Laan      
6. Yara Tulp   6. Justin Sjouw      
7. Kaylin Groot   7. Siets Huiberts      
8. Noa Langeberg   8. Joep Entius      
9. Jolijn Appelman   9. Teun Reinds (1x 2wk)      
10. Nora Weel   10. Hoessein      
11. Suus Beemster   11. Noud Hondeman (keeper)      
      12. Stijn Thomas      
      13. Olivier Binkvoski      
      14. Duco Besseling      
      15. Ties de Rooij      
      16. Morris Laan      
               
               
JO13-1  11 x 11 4-de klasse laag   JO12-1 8 x 8 2-de klasse laag      
1. Tijl Groot   1. Dean Vlaar       
2. Troy Laan   2. Sem van der Beek      
3. Luuk Braas   3. Joep Floris      
4. Rens Konijn   4. Michael Golla      
5. Huub klijn   5. Didier van der Himst      
6. Schrekker, Jay   6. Joey Beuling      
7. Schouten, Joost   7. Luca Floris      
8. Wellink, Mees   8. Roan KLaver      
9. Vlaar, Keano   9. Dries Huiberts      
10. Visser, Sjoerd   10. Daan Otter      
11. Teun den Dolder   11. Jurre Borst      
12. Ciske Marcus   12. jonah dijkstra      
13. Lucas Roet    13. Tim Schaft      
               
               
MO10 6 x 6  laagste klasse   JO11-1      8x8   2-de klasse  
1. Lisa Groot   1. Liam Aben       
2. Tessa Groot   2. Reef Feddema      
3. Femke Marcus   3. Mats Laan      
4. Gigi Feddema   4. Ian Langeberg      
5. Saar Zwemmer   5. Oscar Smit      
6. Fay Langeberg   6. Jan Weel      
7. Feline Hage   7. Yoeri Buiten      
8. Fenna Speets   8. Kai Korver      
      9. Dez Wijmker      
      10. Denley Seinen      
               
               
JO11-2      8x8    3-de klasse   JO10-1     6x6  1-ste klasse      
1. Hesse Appelman   1. Jari van langen      
2. Merijn Blank   2. Stef van langen      
3. Dylan van Dam   3. Diede Vlaar      
4. Timo de Haan   4. Roemer Vlaar      
5. Sem klinkenberg   5. Jimmy Rens Bonte      
6. Sil Koning   6. Jaimy Bos      
7. Niek Schouten   7. Nolan Dopp      
8. Ruben roet   8. Joeri plomp      
9. Finn Schokkebroek   9. Thijs Blokdijk      
10.  Fedde Giessen            
11. Mats van Dolder            
               
               
JO10-2     6x6   2-de klasse   JO 9-1        6x6    2-de klasse      
1. Thijmen Klaver   1. Ties Hondeman      
2. Kjeld de Boer   2. Ryan de Boer      
3. Ruben Bakker   3. Marijn Klaver      
4. Ivan Richters   4. Mika Aben      
5. Jens Jansen   5. Sylvan Bol      
6. Job Laan   6. Dezley Gonggrijp      
7. Kamil Kenter   7. Guliano Uva      
8. Simon van der lee   8. Thijs Pronk      
               
               
JO 9-3        6x6    4-de klasse JO 9-2        6x6      laagste 2-de klasse      
1. Johannes Pater   1. Vigo Laan      
2. Wim Reus   2. Mathan Muller      
3. Cas Koppes   3. jacub czubaszek      
4. Tijn Wellink   4. kevin skrzek      
5. Jan Heemskerk   5. Sef Weel      
6. Sem Bultena   6. Cas van den Berg      
7. Sam Schouten   7. Eli Loos      
8. Dex Koning            
               
               
JO-8           6x6    laagste 4-de klasse   JO-7            4x4(2 teams) lage klasse    
1. Loek van Egmond   1. Miles Imming                
2. Senn Bosman   2. Riven Döpp                    
3. Sven nicolai    3. Teije Langeberg           
4. Lynn Blaauwbroek   4. Jaxx Steneker              
5. Jari Laan   5. Gijs Vlaar      
6. Beau Giessen   6. Deax Langeberg      
7. Rick Rotering   7. Tygo de Lange      
8. Teun de Vries   8. Levi Janssen      
9. Vince Gongrijp   9. Rex Gongrijp      
      10. Chris Bonnes      
      11.  Mathijs Vlaar      
      12. Vince van Dam      
    13 Jonah Muller      
             
             
Kabouters            
1. Dex de lange            
2. Joey van lange            
3. Jelte de Vries            
4. Luuk de Lange            
5. Bobby Koning            
6. Jurre Koppes            
7. Feis Spruijt            
8. Pepijn Bangert            
9. Senna Boots            
10. Reff Stam            
               
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!